ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2020/05/14
Firma 7 Street wprowadziła na rynek nową markę pizzerii „Frentzza – Pizza & Friends”

Na przełomie kwietnia i maja firma „7 Street Łukasz Błażejewski” mająca w swoim portfolio takie marki gastronomiczne jak „7 Street – Bar & Grill”, „Meet & Fit – Slow Food” oraz „Woody’s – Premium Burgers” wprowadziła kolejną markę „Frentzza – Pizza & Friends”. Poszerza ona portfolio trzech sieci o nową markę skupiającą się na pizzy z prawdziwych włoskich składników.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa. Wierzymy, że prostota i doskonały produkt broni się sam,opowiada Łukasz B. Błażejewski.

 

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz klasycznych pizz, są także pozycje wegańskie oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników.

Ł. B.B :Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy jest ciasto, którego skład jest naszą tajemnicą handlową, a składa się ono z kompozycji 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom już jako gotowa mieszanka.

 
Frentzza działa obecnie na Warszawskim Mokotowie, a w trzecim tygodniu mają ruszyć w Elblągu. Obecnie ze względu na wprowadzone ograniczenia w funkcjonowaniu restauracji w związku z pandemią COVID-19 prowadzona jest sprzedaż tylko z dostawą poprzez stronę Frentzza.pl oraz we współpracy z portalami.

Ł. B. B. : Mamy przygotowanie logistyczne, które pozwala nam w krótkim czasie nawiązać współpracę z innymi restauracjami, które teraz działają prężnie z dowozami i chciałby poszerzyć swoją działalność o markę Frentzza przy jednoczesnym zachowaniu swojego podstawowego biznesu.

Warunkiem jest korzystanie z produktów marki własnej Frentzza .

 

 

Łukasz B. Błażejewski w 2005 roku założył firmę doradztwa finansowego „Gold Finance Doradcy Finansowi”. Następnie w 2008 roku stworzył projekt franczyzowy i na bazie tego projektu w 2 markach Gold Finance i Star Finance powstało ponad 50 placówek w całej Polsce. W 2011 sprzedał wszystkie udziały Panu Markowi Jutkiewiczowi znanemu z m.in. branży FMCG. Aktualnie Łukasz Błażejewski zarządza siecią restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to co trafia na ich talerz pod marką „Meet & Fit – Slow Food”.

 

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów