ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2021/05/06
Frentzza – Pizza & Friends i Meet & Fit z lokalem w Sierpcu

Będące w portfolio firmy „7 Street Łukasz Błażejewski” marki „Frentzza – Pizza & Friends” oraz „Meet & Fit – Slow Food” rozpoczęły swoją działalność z kolejnym lokalem pod koniec kwietnia w Sierpcu.

Sierpecki lokal jest w formacie hybrydowym, czyli w ramach jednego lokalu funkcjonują dwie marki, a w jego wnętrzach po jednej stronie są elementy wystroju charakterystyczne dla Meet & Fit, a po drugiej stronie dla Frentzza. Lokal znajduje się przy Pl. Kardynała Wyszyńskiego 11 i ma powierzchnię 65 m2.

Lokal w Sierpcu jest nastawiony głównie na sprzedaż w kanale delivery.

 

     

W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie dwóch lokali „Frentzza – Pizza & Friends” w Warszawie.

 

 

 

 

 

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy Frentzza jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową. Do ciasta dodawana jest autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak.

 

 

 

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie w gronie przyjaciół zjesz pizzę z tradycyjnych produktów, ale także wybierzesz jedną z wielu w 100% roślinnych pizz.  Sekretem pizzy jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową marki, a składa się ono z kompozycji 12 odpowiednio dobranych przypraw tworzących niepowtarzalny smak. Właściciel marki firma 7 Street jest członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa)

Łukasz B. Błażejewski w 2005 roku założył firmę doradztwa finansowego „Gold Finance Doradcy Finansowi”. Następnie w 2008 roku stworzył projekt franczyzowy i na bazie tego projektu w 2 markach Gold Finance i Star Finance powstało ponad 50 placówek w całej Polsce.  W 2011 sprzedał wszystkie udziały Panu Markowi Jutkiewiczowi znanemu z m.in. branży FMCG. Aktualnie Łukasz Błażejewski zarządza siecią restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to co trafia na ich talerz pod marką „Meet & Fit – Slow Food”.

 

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa

e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów