ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2020/06/30
Frentzza – Pizza & Friends otworzyła trzeci lokal

 

Po niedawnej inicjacji marki Frentzza – Pizza & Friends, która miała miejsce w kwietniu firma 7 Street Łukasz Błażejewski mająca w swoim portfolio takie marki gastronomiczne jak 7 Street – Bar & Grill, Meet & Fit czy Woody’s otworzyła trzeci już lokal pod tą marką tym razem w Żyrardowie.
Nowa pizzeria zlokalizowana jest w zabytkowym kompleksie loftów Stara Przędzalnia Żyrardów. Pizzeria działa w formacie bez obsługi gości jedynie dostawy oraz odbiory osobiste.
W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie drugiego lokalu w Warszawie oraz pierwszego w Płocku- zapewnia Łukasz B. Błażejewski.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa. 
Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz klasycznych pizz są także wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem pizzy jest ciasto, którego skład jest tajemnicą handlową, a składa się ono z kompozycji 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom już jako gotowa mieszanka. Właściciel marki firma 7 Street , Łukasz B. Błażejewski jest członkiem Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa). Aktualnie Łukasz Błażejewski zarządza siecią restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to co trafia na ich talerz pod marką „Meet & Fit – Slow Food”.

 

 

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów