ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2017/11/13
Grupa Warszawa w gronie ZP HoReCa

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu powitał w swoim gronie nowego członka. Do ZP HoReCa dołączyła Grupa Warszawa.

„Grupa Warszawa to firma stworzona z pasji do rzeczy pięknych. Chcemy podkreślać dawne polskie tradycje i mieć wpływ na te współczesne. Naszą misją jest zmiana świadomości ludzi oraz przestrzeni w jakiej funkcjonujemy. Przesuwamy granicę tak aby nasi goście i klienci poznawali za każdym razem coś nowego. Chcemy aby każdy mógł cieszyć się chwilą przy wykorzystaniu wszystkich swoich zmysłów”- mówią założyciele.

Grupa Warszawa zaczęła działalność w 2008 roku, otwierając klubokawiarnię Warszawa Powiśle, której celem było promowanie młodej kultury i sztuki. Organiczną konsekwencją tych działań był rozwój firmy w kierunku zarządzania gastronomią i kompleksowej organizacji wydarzeń, które zaowocowały powstaniem Syreniego Śpiewu oraz Stacji Mercedes.

Dziś Grupa Warszawa prowadzi zróżnicowane lokale gastronomiczne: Zorza, Weles, Granda!, Warszawa Powiśle, Biała – Zjedz i Wypij, Ruszt. Mięso i warzywa z grilla, a także oferuje wyjątkową przestrzeń konferencyjno-eventową – Szarotkę oraz inwestuje w produkcję filmową jako udziałowiec firmy MD4.

„Cieszymy się, że razem z ZP HoReCa będziemy mogli rosnąć w siłę i pokonywać wszelkie niedogodności jakie napotykamy czasem w naszej branży. Wspólne działania rokują jeszcze lepszymi wynikami, które będą cieszyć nie tylko nas, ale również Klientów, dla których zawsze staramy się sięgać coraz wyżej i nigdy nie spoczywamy na laurach” – mówią założyciele.

ZP HoReCa liczy obecnie 27 członków. Do ZP HoReCa mogą przystępować zarówno hotele, firmy gastronomiczne, jak i firmy współpracujące z gastronomią. Informacji na temat członkostwa udziela biuro ZP HoReCa (e-mail: biuro@zphoreca.pl).

***

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu ( ZP HoReCa) to organizacja branżowa, która reprezentuje i chroni polski rynek gastronomiczny w kraju i za granicą. Do jej zadań należy działanie na rzecz rozwiązywania problemów branży, tworzenia korzystnych dla jej rozwoju warunków, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora gastronomicznego. ZP HoReCa przekształciła się z Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu, która powstała w 2016 roku z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży. ZP HoReCa zrzesza obecnie około 2000 lokali gastronomicznych na terenie całego kraju.

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów