ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2020/09/17
Meet & Fit z drugim lokalem w Poznaniu

 

W minionym tygodniu firma 7 Street Łukasz Błażejewski otworzyła drugi już lokal w Poznaniu, tym razem w samym centrum miasta przy ul. Święty Marcin 63.

 

W Poznaniu z marką Meet & Fit jesteśmy obecni już od 2014 roku na Poznańskim Szczepankowie. Teraz przyszedł czas na centrum miasta- Łukasz Błażejewski, zarządzający sieciami 7 Street – Bar & Grill, Meet & Fit – Slow Food.

 

Lokal ma powierzchnię 55 m2 i może pomieścić w jednym czasie 20 osób. Do lokalu przynależy dedykowana strefa pod ogródki letnie wyznaczona przez Urząd Miasta Poznań, gdzie celowo zrezygnowano z wielu miejsc parkingowych na poczet rozwoju gastronomii w tej części miasta.

 

Ł. B. Błażejewski: Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących w 100% roślinne oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej.

 

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz roślinnych, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

 

Ł. B. Błażejewski: Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

 

 

 

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Meet & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meet & Fit jest członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa)

Łukasz B. Błażejewski w 2005 roku założył firmę doradztwa finansowego „Gold Finance Doradcy Finansowi”. Następnie w 2008 roku stworzył projekt franczyzowy i na bazie tego projektu w 2 markach Gold Finance i Star Finance powstało ponad 50 placówek w całej Polsce.  W 2011 sprzedał wszystkie udziały Panu Markowi Jutkiewiczowi znanemu z m.in. branży FMCG. Aktualnie Łukasz Błażejewski zarządza siecią restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to co trafia na ich talerz pod marką „Meet & Fit – Slow Food”.

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa

e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów