ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2019/03/13
Meet & Fit z nową ofertą „Strefa Niskich Cen”

Z początkiem marca we wszystkich lokalach sieci Meet & Fit – Slow Food pojawiła się nowa, niedostępna dotąd w polskich lokalach z burgerami oferta.

Wprowadziliśmy do Meet & Fit burgery o nieco mniejszej gramaturze od tych dostępnych w ofercie regularnej. Naszym nadrzędnym celem było stworzenie takiej oferty, aby przy budżecie około 10 zł można było kupić burgera w zestawie z frytkami przy jednoczesnym zachowaniu smaku i jakości takiej jak burgery z oferty regularnej. Cel został w 100% osiągnięty – Łukasz B. Błażejewski – Dyrektor Generalny Meet & Fit.

Oferta skierowana jest głównie do grupy klientów, których do tej pory praktycznie nie była obsługiwana tj. osób w wieku od 13 do 22 lat.

        

Wprowadzenie nowej oferty, która została nazwana „Strefą Niskich Cen”, poprzedzone zostało kampanią informacyjną skierowaną do wybranej grupy docelowej. Dzięki temu już od pierwszych dni obecności oferty w lokalach zaobserwowano wizyty nowych klientów, a z przeprowadzonych badań wynika, że oferta spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami.

Jak dodaje Dyrektor Generalny Meet & Fit – „Strefa Niskich Cen” zostanie w naszej ofercie i w niedalekiej przyszłości będziemy ją dalej rozwijać.

 

 

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Meet & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meet & Fit jest członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa)

Łukasz B. Błażejewski w 2005 roku założył firmę doradztwa finansowego „Gold Finance Doradcy Finansowi”. Następnie w 2008 roku stworzył projekt franczyzowy i na bazie tego projektu w 2 markach Gold Finance i Star Finance powstało ponad 50 placówek w całej Polsce. W 2011 sprzedał wszystkie udziały Panu Markowi Jutkiewiczowi znanemu z m.in. branży FMCG. Aktualnie Łukasz Błażejewski zarządza siecią restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką „7 Street – Bar & Grill” oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to co trafia na ich talerz pod marką „Meet & Fit – Slow Food”.

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów