ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2018/02/05
MEIKO dołącza do ZP HoReCa

Do ZP HoReCa dołączyła firma MEIKO jeden z czołowych światowych dostawców technologii profesjonalnego zmywania. Tworzenie korzystnych warunków rozwoju branży HoReCa, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora gastronomicznego to cele, które łączą obie organizacje.

MEIKO oferuje najlepsze rozwiązania do profesjonalnych kuchni: od małych, kompaktowych zmywarek podblatowych, przez zmywarki uniwersalne, kapturowe, po zaawansowane myjnie tunelowe (taśmowe, koszowe) oraz systemy transportowe i urządzenia do przerobu resztek gastronomicznych. Firma oferuje Klientom elastyczność w dopasowaniu swoich rozwiązań dla branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Przedsiębiorstwo działa w oparciu o system wartości, w którym priorytetem  jest sprostanie stale rosnącym wymaganiom klientów. Oferowane produkty osiągają najlepsze wyniki zmywania połączone z wysoką wydajnością. Jakość produktów MEIKO to wynik nieustannego tworzenia innowacyjnych rozwiązań oraz odpowiedniego systemu zarządzania pracownikami, których władze spółki uważają za najcenniejsze zasoby MEIKO. 

W swojej działalności firma kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, które odnoszą się szczególnie do oszczędzania zasobów, wydajności energii elektrycznej i ochrony środowiska. Również wszystkie decyzje władz spółki, z których wynikają długotrwałe sukcesy przedsiębiorstwa, są kształtowane przez ideę zrównoważonego rozwoju. Tym samym MEIKO podąża za ideą Fundacji Oskara und Rosel Meier — obecnej właścicielki spółki.

MEIKO stawia sobie ambitne cele – firma ma zamiar stać się wiodącym na całym świecie oferentem w zakresie profesjonalnej technologii zmywania oraz urządzeń do mycia i dezynfekcji.

 

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu liczy obecnie 29 Członków, zrzesza  ponad 2000 lokali gastronomicznych na terenie całego kraju. Informacji na temat członkostwa udziela biuro ZP HoReCa (e-mail: biuro@zphoreca.pl).

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów