ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2019/10/29
Pizza Hut i North Fish dołączają do Too Good To Go

 

Od dziś do walki Too Good To Go z marnowaniem jedzenia włączyła się sieć pizzerii Pizza Hut. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, legendarna sieć będzie oferować kultowe pozycje ze swojego menu w 15 miejscach w Warszawie. Od teraz paczki ze smacznym i dobrym posiłkiem, kosztujące 1/3 lub mniej ceny regularnej oferują też wszystkie restauracje North Fish w Warszawie i Krakowie oraz w Katowicach w Silesia City Center.

Too Good To Go stawia czoło wyzwaniu ograniczania marnowania i w Polsce aplikacja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem – w tygodniu startu stała się piątą najpopularniejszą aplikacją w kategorii żywność i napoje zarówno w Google Play, jak i AppStore, a dzięki użytkownikom Too Good To Go do atmosfery nie przedostało się ponad 57 tys. ton CO2! W aplikacji dostępne są pyszne paczki-niespodzianki z niesprzedanymi danego dnia daniami, w atrakcyjnych cenach, w punktach w całym mieście.

Too Good To Go to wywodząca się z Danii aplikacja, dzięki której niesprzedana danego dnia żywność, zamiast lądować w koszu, staje się wspaniałym posiłkiem-niespodzianką. Sklepy i restauracje codziennie oferują świeże produkty, takie jak np. pieczywo, owoce, świeże kanapki, sałatki czy też pełne dania. Choć każde z przedsiębiorstw stara się sprzedać wszystkie porcje czy sztuki, nie zawsze się to udaje. W ten sposób całkowicie świeże i dobre jedzenie może wylądować w koszu. Dzięki aplikacji Too Good To Go użytkownicy mają szansę uratować przed wyrzuceniem pełnowartościowe produkty czy posiłki kupując je w bardzo atrakcyjnych cenach! Ten niewielki krok i zmiana myślenia człowieka może mieć wielki wpływ na planetę. Too Good To Go działa w 13 krajach i ma już ponad 17 milionów klientów. Dzięki aplikacji zostało uratowanych już ponad 23 miliony posiłków, co ograniczyło emisję o ponad 57 tys. ton CO2.

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów