ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2019/04/01
Polska premiera roślinnych burgerów od Beyond Meat oraz Linda McCartney w Meet & Fit.

 

Sieć Meet & Fit stale podnosząc atrakcyjność swojej oferty wprowadza do sprzedaży burgery oparte na roślinnych kotletach firmy Beyond Meat oraz firmy Linda McCartney. Jest to polska premiera burgerów tych firm w sieci lokali gastronomicznych.

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma Beyond Meat wprowadziła na rynek bezmięsne burgery pod nazwą The Beyond Burger. Są to produkty, które smakują jak świeże burgery z wołowiny. Mimo tego, że bazą jest białko z grochu to burgery są kruche i soczyste. Dodatkowo, nie zawierają one glutenu ani soi, a także składników GMO.
Udziały w firmie Beyond Meat wykupił min. Bill Gates oraz Leonardo DiCaprio, a także gigant w segmencie produktów mięsnych – Tyson Foods Inc.

Firma Linda McCartney założona przez żonę Paula McCartneya opracowuje niedrogie produkty roślinne dla wszystkich. Wygodne w przygotowaniu, smaczne w smaku. Pracownicy Linda McCartney i rodzina McCartney są częścią marki i z powodzeniem prowadzą rozpoczętą przez Lindę pasję do zdrowego roślinnego jedzenia. Dystrybutorem jest firma Foods Brothers – FoodsBrothers.pl

W pierwszym etapie burgery w formie ograniczonej czasowo promocji będą dostępne w dwóch warszawskich lokalach Meet & Fit przy ul. Grzybowskiej 3 oraz ul. Konstruktorskiej 9. Oferta promocyjna będzie obowiązywała przez 10 dni od piątku 5 kwietnia od niedzieli 14 kwietnia.

Burgery będą dostępne dwóch wariantach:

Szwajcarski Leonardo: Rukola, majonez wegański, burger Beyond Meat, ser cheddar wegański, grillowane pieczarki i grillowana biała cebula, sos BBQ + Frytki Belgijskie

Wytrawna Linda: Rukola, burger Linda McCartney, pomidor, ogórek kiszony, cebula czerwona, salsa pomidorowo-paprykowa (łagodna) + Frytki Belgijskie

Meet & Fit obecnie jest największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

 

 

 

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno. Meet & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów