ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2020/05/31
Restauracje Pizza Dominium ponownie otwarte

Po wielu tygodniach funkcjonowania tylko w opcji na wynos, zgodnie z postanowieniami trzeciego etapu odmrażania gospodarki 18 maja restauracje znów mogły zostać otwarte.  Sieć restauracyjna Pizza Dominium także ponownie otworzyła swoje lokale.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, które jest dla nas sprawą priorytetową, gościmy klientów w naszych lokalach i ogródkach zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju opracowanymi wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym, zapewnia Marta Kiełczykowska Specjalista ds. wsparcia sprzedaży Pizza Dominium.

 

W trosce o bezpieczeństwo klientów wprowadzono do lokali opcję menu online dostępna w formie aplikacji na telefon. Pizza Dominium zachęca do skorzystania ze swojej oferty poprzez wprowadzanie licznych ofert specjalnych.

 

Obecnie aktualna jest oferta z okazji dnia dziecka a także promocja „2 za 1” ważna do 21 czerwca 2020 r. 

Więcej szczegółów na www.pizzadominium.pl.

 

 

Pizza Dominium to sieć ponad 70 restauracji w Polsce. Firma oparta jest wyłącznie na polskim kapitale. Pierwsza restauracja Dominium została otwarta w 1993 r. w Warszawie przy ul. Złotej przez Tomasza Plebaniaka. Od początku swojej działalności serwowuje swoim klientom pizzę bazującą na oryginalnych włoskich recepturach. Członek ZPHoReCa od 2017 r.

 

www.pizzadominium.pl

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów