ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2020/04/28
#Środynazamówienie zyskuje wsparcie wielu znanych marek restauracyjnych

Do ogólnopolskiej akcji dołączyły zarówno duże sieci takie jak, 7 Street – Bar & Grill, Burger King, Charlie Food & Friends, Costa Coffee, KFC, Makarun, MAX Premium Burgers, McDonald’s, Meet & Fit – Slow Food, Pizza Hut, Salad Story, Starbucks, Woody’s – Premium Burgers, Wrap Me, jak i lokalne restauracje min: OHY-AHY z Zielonej Góry czy Bistro Podwale z Sandomierza. Celem kampanii jest wsparcie biznesów gastronomicznych poprzez zachęcenie jak największej liczby klientów do zamawiania posiłków w restauracjach za pośrednictwem dostępnych obecnie kanałów sprzedaży: na wynos, w dostawie oraz drive thru. Akcja pod patronatem Związku Pracodawców HoReCa wystartowała 22 kwietnia.

W tej wyjątkowej sytuacji, w jakiej znalazła się branża restauracyjna potrzebne jest zarówno wsparcie instytucjonalne jak i ze strony klientów. Zamawiając na wynos czy w dostawie pomagamy przetrwać lokalom gastronomicznym, tym samym chroniąc miejsca pracy i gospodarkę. Dlatego cieszy nas informacja, że tak wiele biznesów restauracyjnych wspiera i promuje inicjatywę #środynazamówienie #smacznewsparcie. – zakomunikował Zarząd ZP HoReCa

Środy na zamówienie #smacznewsparcie to inicjatywa otwarta, w której wziąć mogą udział wszyscy restauratorzy, ale nie tylko. Organizatorzy zachęcają Polaków do wspierania akcji przede wszystkim poprzez zamawianie dań z ulubionych restauracji. Akcję można promować również poprzez publikację materiałów dostępnych na stronie HoReCa na swoich profilach społecznościowych. Szczegóły dotyczące udziału w akcji dostępne są na : #smacznewsparcie informacje o akcji.

 

 

 

Materiały do pobrania:

Środynazamówienie-tydzieńII

 

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów