ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2018/09/04
XVI Food Business Forum 2018 – najbardziej oczekiwane i najważniejsze spotkanie branży

 

Już 24 września w Sheraton Warsaw Hotel odbędzie się kolejna edycja najważniejszego w Polsce spotkania restauratorów – XVI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2018. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału!

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz kompetentnych „kupców” z niezależnych lokali, sieci gastronomicznych i firm cateringowych cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania restauratorów. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele, prezesi spółek oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym w roku wydarzeniu. Już po raz siódmy na zakończenie Food Business Forum, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Food Business Awards 2018  i po raz drugi – Supplier of the Year 2018.

To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki szesnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć najlepsze, także organizacyjnie, wydarzenie gastronomiczne w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Uczestnictwo zagwarantuje restauratorom:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu;
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami;
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów;
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą;
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel;
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Food Business Awards 2018 i Supplier of the year;
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży;
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów