ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2017/12/27
ZP HoReCa dołącza do Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP)

Związek Pracodawców HoReCa dołączył do grona członków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Celem są wspólne działania ukierunkowane na poprawę warunków prowadzenia biznesu w Polsce oraz adresowanie wyzwań związanych z rynkiem pracy.

Nasza organizacja jest coraz liczniejsza, co powoduje, że sprawy którymi się zajmujemy są coraz bardziej złożone. Wiele z nich to nie są kwestie typowo gastronomiczne, lecz znane większej części rynku. Wierzymy że bardziej efektywnym sposobem rozwiązaniem tych kwestii jest współpraca na poziomie ponadbranżowym i znalezienie – w zakresie w jakim to możliwe – wspólnych kierunków działania. Z tej przyczyny decydujemy się na przystąpienie do Związku Pracodawców i Przedsiębiorców, jako organizacji reprezentującej interesy i potrzeby zarówno małego biznesu, jak i dużych podmiotów. Opierając się na doświadczeniach naszych kolegów, chcielibyśmy razem stawić czoła wyzwaniom – mówi Marcin Zawadzki, prezes ZP HoReCa.

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu reprezentuje i chroni polski rynek gastronomiczny w kraju i za granicą. Do zadań ZP HoReCa należy działanie na rzecz rozwiązywania problemów branży, tworzenia korzystnych dla jej rozwoju warunków, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora gastronomicznego. ZP HoReCa przekształciła się z Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu, która powstała w 2016 roku z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży. ZP HoReCa zrzesza obecnie ponad 2000 lokali gastronomicznych na terenie całego kraju. Informacji na temat członkostwa udziela biuro ZP HoReCa (e-mail: biuro@zphoreca.pl).

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów