ZP HoReCa – Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu

Biuro prasowe

Informacje prasowe

2018/08/31
ZP HoReCa patronem merytorycznym studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego

ZP HoReCa objął patronatem merytorycznym studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego.

Kwestia wykwalifikowanej kadry w gastronomii jest kluczowa i dostrzegana w branży, dlatego cieszymy się, że powstał kierunek kształcący Menedżerów HoReCa. ZP HoReCa służy swoją wiedzą, doświadczeniem i wspiera działania uczelni- Marcin Zawadzki, Prezes ZP HoReCa

Już w październiku br. w Akademii Leona Koźmińskiego ruszają studia podyplomowe HORECA Menedżer. Głównym celem programu jest profesjonalne przygotowanie słuchaczy do pracy w obszarze HORECA, co przełoży się na zwiększenie konkurencyjności na rynku w tej branży.

Uczestnictwo w studiach daje absolwentom wiedzę z zakresu zarządzania firmą lub działem w branży HORECA, w tym zarządzania kosztami, czasem, zasobami, zakupami, sprzedażą, a także zasad operacyjnych Food&Beverage, czy działalności restauracyjnej i bankietowej. 

Co do tego, że warto nabywać kompetencje menedżerskie, nie ma żadnych wątpliwości, gdyż im bardziej rynek staje się konkurencyjny, tym bardziej o sukcesie decydują: wiedza, umiejętności i kompetencje branżowe, a mniejsze jest pole dla samouków działających metodą „prób i błędów” – mówi Adrian Łukaszewicz, opiekun merytoryczny studiów.

Program studiów został przygotowany dla osób, które chcą wzmocnić swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania w branży HORECA, w szczególności dla:

  • pracowników i menedżerów hoteli, działów Food&Beverage,

  • pracowników i menedżerów przedsiębiorstw gastronomicznych,

  • pracowników i menedżerów firm cateringowych,

  • szefów kuchni, którzy oprócz umiejętności branżowych i specjalistycznych chcieliby nabyć wiedzę, umiejętności oraz kompetencje w zarządzaniu firmą i ludźmi,

  • restauratorów.

 

Zajęcia będą odbywać się w niedziele i poniedziałki. Rekrutacja trwa do 17 września 2018 r.
Szczegółowe informacje:
https://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/#Zarzadzanie|horeca/|0
 

Kontakt

Związek Pracodawców HoReCa
Adgar Plaza One, BE
ul. Postępu 15, VII p.
02-676 Warszawa
tel. +48 505 049 257
e-mail: biuro@zphoreca.pl

Biuro prasowe

Kontakt dla mediów